Megkezdjük az Eb-selejtezést

2015. október 8. 17:56 © handball.hu

A magyar válogatott hazai pályán, Szlovákia ellen kezdi meg a 2016-os Európa-bajnokságra történő kvalifikációs sorozatot. A mérkőzést az M4 csatornán követhetitek élőben.

ÉLŐben: M4 Sport

Ahogy az várható volt, már az elejétől fogva magához vette a magyar csapat az irányítást, és gyors kontrákból, nyolc perc alatt már 6-2-es vezetésre tett szert. A szlovákok időt kértek, majd 8-3-as állásnál hosszabb gólcsend következett mindkét oldalon. Ellenfelünk egyre bátrabban játszott, a kapust is mezőnyjátékosra cserélte támadásban, s ennek meg is lett a látszata (17. perc: 9-6). Németh András gyors eligazítást tartott a lányoknak, s fegyelmezettebb védekezésre ösztönözte őket. Labdaszerzések után távolról célozgattunk az üres szlovák kapura, de sajnos inkább kevesebb, mint több sikerrel. Az első félidőt így is magabiztos előnnyel zártuk (15-8).